Dan odprtih vrat

13.November.2013 | Davor Čadej

24.10.2013. Zadnje sončne žarke v mesecu požarne varnosti smo v Prostovoljnem gasilskem društvu Dobriša vas-Petrovče izkoristili za predstavitev društva, ki deluje že 68 let. Obiskali so nas otroci iz vrtca Petrovče. Dan odprtih vrat se je pričel s predstavitvijo prostorov gasilskega doma, opreme in gasilskih vozil. Dan smo, ob pomoči sosednjega gasilskega društva Kasaze-Liboje nadaljevali s prikazom gašenja začetnih požarov z ročnimi gasilskimi aparati, na igrišču osnovne šole Petrovče. V gašenju so se lahko preizkusili tudi, učenci sami, nad katerim so bili navdušeni.

Dan odprtih vrat našega društva se je zaključil uspešno, upamo pa, da bo postal tradicionalen.

Na pomoč!

Ta zapis je bil objavljen dne Wednesday, November 13th, 2013 ob 12:28in spada v kategorijo Novice. Odgovore lahko spremljate preko RSS 2.0 obvescevalnika. Lahko mi pustis odgovor, ali trackback z tvoje strani. Zahvaljujem se ti za tvoj ogled.